TIMEDU_logo_podstawowe_RGB__
Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
Wewnętrzny
Zaczynamy
Ten kurs jest aktualnie niedostępny

ULTRASONOGRAFIA W DIAGNOSTYCE PRENATALNEJ – WADY PŁODU

WYKŁADOWCY

DR HAB. N. MED. DARIUSZ BOROWSKI

Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika; przewodniczący Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w latach 2019–2021; członek wielu towarzystw naukowych związanych z ginekologią i ultrasonografią, wykładowca w kraju i za granicą.

DR N. MED. DOROTA WYRWAS

Lekarz medycyny, ginekolog i seksuolog. Absolwentka Akademii medycznej w Łodzi. Zajmuje się problematyką wad płodu. Jest autorką szeregu artykułów naukowych na temat perinatologii i badań prenatalnych. Tworzy, współtworzy i realizuje programy szkoleniowe na platformie timedu.pl. Ukończyła prestiżowe szkolenie międzynarodowe na King's College Hospital London. Od 2000 należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Godzin e-learningu
0
Punktów PTGiP Certyfikatu Podstawowego
0
Punktów Okręgowej Izby Lekarskiej
0
Certyfikat ukończenia kursu
0

FAQ

Kurs na Timedu.pl jest dostępny w formie e-learningu, co oznacza, że uczestnicy mają elastyczność w dostępie do materiałów. Możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca.

Tak, po pomyślnym ukończeniu kursu na Timedu.pl otrzymasz certyfikat ukończenia, potwierdzający zdobytą wiedzę. Certyfikat ten może być ważnym atutem w rozwoju zawodowym.

Rozwiązaniem przykładowego problemu technicznego jest m.in. rozwinięcie spisu treści na dole strony i manualne wybranie lekcji, a następnie poinformowanie Timedu o występującym problemie. W przypadku bardziej zaawansowanych problemów technicznych, zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Zespół techniczny jest gotów pomóc w rozwiązaniu wszelkich trudności, aby zapewnić płynność korzystania z kursu.

PRZYKŁADOWE OPINIE

Katarzyna Jawor
Katarzyna Jawor
Ginekolog
Czytaj więcej
"Udział w kursie 'Ultrasonografia w diagnostyce prenatalnej' oferowanym przez dr. Dariusza Borowskiego i dr. Dorotę Wyrwas to było dla mnie przełomowe doświadczenie. Kurs oferuje kompleksowe spojrzenie na ultrasonografię prenatalną, łącząc teorię z praktyką na najwyższym poziomie. Podejście wykładowców, ich profesjonalizm i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy są inspirujące. Bez wahania polecam każdemu, kto chce poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie!"
Michał Zalewski
Michał Zalewski
Lekarz medycyny rodzinnej
Czytaj więcej
"Kurs 'Ultrasonografia w diagnostyce prenatalnej' pod kierownictwem dr. Dariusza Borowskiego i dr. Doroty Wyrwas to szansa na zgłębienie tajników ultrasonografii w medycynie prenatalnej. Program kursu jest bogaty i zróżnicowany, zapewniając solidne fundamenty teoretyczne oraz praktyczne. Instruktorzy z entuzjazmem dzielą się swoją wiedzą, co czyni naukę efektywną i przyjemną. Serdecznie polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje."
Tomasz Iwaniuk
Tomasz Iwaniuk
Ginekolog
Czytaj więcej
"Z zaciekawieniem uczestniczyłem w kursie 'Ultrasonografia w diagnostyce prenatalnej', prowadzonym przez wybitnych specjalistów: dr. Dariusza Borowskiego i dr. Dorotę Wyrwas. Kurs ten zaoferował mi kompleksowe podejście do ultrasonografii prenatalnej, od podstawowych technik po zaawansowane procedury diagnostyczne. Wykładowcy, dzięki swojemu doświadczeniu i pasji, sprawili, że materiał był zrozumiały i interesujący. Ten kurs zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i polecam go każdemu, kto pragnie rozwinąć swoje umiejętności w zakresie diagnostyki prenatalnej."
Poprzedni
Następny

DOSTĘP

Jednorazowy

30 dniowy dostęp
850 
  • Prosty i szybki dostęp do platformy
  • Treść w formie vadamecum
  • Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych

Subskrypcja

6 miesięczny dostęp do wybranych kursów platformy Timedu
2100 zł
  • Jedna płatność = półroczny dostęp do trzech wybranych e-learningów​​
  • Oszczędność - koszt miesięczny wynosi jedynie 350 zł!
  • Możliwość uzyskania do 80 punktów PTGiP
Popularne

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Miło, że z nami byłaś/eś

Zaloguj się

Jesteś już zalogowany

Nie masz jeszcze konta?