TIMEDU_logo_podstawowe_RGB__
Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
Wewnętrzny
Zaczynamy
Ten kurs jest aktualnie niedostępny

Diagnostyka prenatalna cz. 2 - wybrane wady płodu

WYKŁADOWCY

PROF. DR HAB. N. MED. MIROSŁAW WIELGOŚ

Prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1997 roku. Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz perinatologii, zdobywając tytuł profesora w 2009 roku. Upowszechnił nowoczesną diagnostykę i terapię choroby hemolitycznej w Polsce.

DR HAB. N. MED. PRZEMYSŁAW KOSIŃSKI

Przemysław Kosiński jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2007 roku. Doświadczenie zdobywał, pracując w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym oraz w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Doktor Kosiński odbywał liczne szkolenia zagraniczne z zakresu diagnostyki, terapii płodu, ultrasonografii oraz echokardiografii płodowej w King’s College Hospital London (2011-2013), w Royal Brompton Hospital London (2012), w Evelina Childrens Hospital London (2013), czy też Maternal-Fetal Medicinie Unit w Chicago (2017).

DR N. MED. DOROTA WYRWAS

Lekarz medycyny, ginekolog i seksuolog. Absolwentka Akademii medycznej w Łodzi. Zajmuje się problematyką wad płodu. Jest autorką szeregu artykułów naukowych na temat perinatologii i badań prenatalnych. Tworzy, współtworzy i realizuje programy szkoleniowe na platformie timedu.pl. Ukończyła prestiżowe szkolenie międzynarodowe na King's College Hospital London. Od 2000 należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Godziny e-learningu
0
Punktów PTGiP Badań Prenatalnych/ Certyfikatu Podstawowego
0
Punktów Okręgowej Izby Lekarskiej
0
Certyfikat ukończenia kursu
0

FAQ

Kurs diagnostyki prenatalnej na Timedu.pl jest dostępny w formie e-learningu, co oznacza, że uczestnicy mają elastyczność w dostępie do materiałów. Możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca.

Tak, po pomyślnym ukończeniu kursu diagnostyki prenatalnej na Timedu.pl otrzymasz certyfikat ukończenia, potwierdzający zdobytą wiedzę. Certyfikat ten może być ważnym atutem w rozwoju zawodowym.

Rozwiązaniem przykładowego problemu technicznego jest m.in. rozwinięcie spisu treści na dole strony i manualne wybranie lekcji, a następnie poinformowanie Timedu o występującym problemie. W przypadku bardziej zaawansowanych problemów technicznych, zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Zespół techniczny jest gotów pomóc w rozwiązaniu wszelkich trudności, aby zapewnić płynność korzystania z kursu.

PRZYKŁADOWE OPINIE

Anna Zając
Anna Zając
Lekarz ginekolog
Czytaj więcej
"Kurs diagnostyki prenatalnej na Timedu prowadzony przez dr. Dorotę Wyrwas, dr. Przemysława Kosińskiego i prof. Mirosława Wielgosia to niezwykłe doświadczenie edukacyjne. Pełny zakres tematyczny obejmuje fascynujące aspekty diagnostyki płodów, a wykładowcy przekazują wiedzę z pasją i zaangażowaniem. Badania na fantomie dodają kursowi realności. Bardzo polecam - edukacja na najwyższym poziomie!"
Karol Dąb
Karol Dąb
Położnik
Czytaj więcej
"Kurs diagnostyki prenatalnej na Timedu z udziałem dr. Doroty Wyrwas, dr. Przemysława Kosińskiego i prof. Mirosława Wielgosia to dla mnie prawdziwa perełka edukacyjna. Bogaty w treści plan e-learningu pokrywa kluczowe aspekty diagnostyki płodów. Wykładowcy prezentują materiał w sposób jasny i przystępny, dodając do tego elementy na fantomie. Szczerze polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym poszerzeniem swojej wiedzy w obszarze diagnostyki prenatalnej!"
Andrzej Kamiński
Andrzej Kamiński
Lekarz ginekolog
Czytaj więcej
"Uczestniczyłem w kursie diagnostyki prenatalnej na platformie Timedu, prowadzonym przez dr. Dorotę Wyrwas, dr. Przemysława Kosińskiego i prof. Mirosława Wielgosia. To było dla mnie niezwykłe doświadczenie edukacyjne. Pełen plan e-learningu obejmujący tematy od wad układu moczowego po badanie ośrodkowego układu nerwowego dostarczył mi wszechstronnej wiedzy. Wykładowcy prezentowali materiał z entuzjazmem, sprawiając, że nauka stała się inspirująca. Gorąco polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym diagnostyką prenatalną i rozwijaniem swoich umiejętności medycznych!"
Poprzedni
Następny

DOSTĘP

Jednorazowy

30 dniowy dostęp
990 
  • Prosty i szybki dostęp do platformy
  • Treść w formie vadamecum
  • Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych

Subskrypcja

6 miesięczny dostęp do wybranych kursów platformy Timedu
2100 zł
  • Jedna płatność = półroczny dostęp do trzech wybranych e-learningów​​
  • Oszczędność - koszt miesięczny wynosi jedynie 350 zł!
  • Możliwość uzyskania do 80 punktów PTGiP
Popularne

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Miło, że z nami byłaś/eś