TIMEDU_logo_podstawowe_RGB__
Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
100,00 zł

Diagnostyka prenatalna

WYKŁADOWCY

PROF. DR HAB. N. MED. MIROSŁAW WIELGOŚ

Prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 1997 roku. Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz perinatologii, zdobywając tytuł profesora w 2009 roku. Upowszechnił nowoczesną diagnostykę i terapię choroby hemolitycznej w Polsce.

DR HAB. N. MED. PRZEMYSŁAW KOSIŃSKI

Przemysław Kosiński jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2007 roku. Doświadczenie zdobywał, pracując w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym oraz w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Doktor Kosiński odbywał liczne szkolenia zagraniczne z zakresu diagnostyki, terapii płodu, ultrasonografii oraz echokardiografii płodowej w King’s College Hospital London (2011-2013), w Royal Brompton Hospital London (2012), w Evelina Childrens Hospital London (2013), czy też Maternal-Fetal Medicinie Unit w Chicago (2017).

Godzin e-learningu
0
Punktów PTGiP Badań Prenatalnych/ Certyfikatu Podstawowego
0
Punktów Okręgowej Izby Lekarskiej
0
Certyfikat ukończenia kursu
0

FAQ

Kurs diagnostyki prenatalnej na Timedu.pl jest dostępny w formie e-learningu, co oznacza, że uczestnicy mają elastyczność w dostępie do materiałów. Możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca.

Tak, po pomyślnym ukończeniu kursu diagnostyki prenatalnej na Timedu.pl otrzymasz certyfikat ukończenia, potwierdzający zdobytą wiedzę. Certyfikat ten może być ważnym atutem w rozwoju zawodowym.

Rozwiązaniem przykładowego problemu technicznego jest m.in. rozwinięcie spisu treści na dole strony i manualne wybranie lekcji, a następnie poinformowanie Timedu o występującym problemie. W przypadku bardziej zaawansowanych problemów technicznych, zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Zespół techniczny jest gotów pomóc w rozwiązaniu wszelkich trudności, aby zapewnić płynność korzystania z kursu.

PRZYKŁADOWE OPINIE

Julia Tarnowska
Julia Tarnowska
Specjalista ginekologii i położnictwa
Czytaj więcej
"Z satysfakcją informuję, że kurs 'Diagnostyka prenatalna' oferowany przez platformę Timedu.pl, prowadzony przez wybitnych ekspertów - Prof. Dr hab. n. med. Mirosława Wielgosia oraz Dr hab. n. med. Przemysława Kosińskiego, dostarcza niezbędnych i aktualnych informacji w zakresie diagnostyki prenatalnej. Sposób prezentacji materiału jest skrupulatny i metodyczny, co ułatwia zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień. W szczególności cenię sobie omówienie metod inwazyjnych oraz analizę przypadków klinicznych, które znacząco wzbogacają moje doświadczenie zawodowe."
Małgorzata Lewandowska
Małgorzata Lewandowska
Ginekolog
Czytaj więcej
"Kurs zdecydowanie przekroczył moje oczekiwania. Profesor Wielgoś i Doktor Kosiński są znakomitymi ekspertami, a ich sposób przekazywania wiedzy jest zarówno głęboki, jak i zrozumiały. Szczególnie interesująca była część dotycząca ryzyka wystąpienia wad płodu i metody diagnostyki inwazyjnej. Otrzymałam też cenne wskazówki dotyczące oceny anatomii płodu w II trymestrze. Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu diagnostyki prenatalnej."
Zenon Leśniak
Zenon Leśniak
Lekarz ginekolog
Czytaj więcej
"Po uważnym zapoznaniu się z treścią kursu Diagnostyka prenatalna na platformie Timedu.pl, prowadzonego przez Prof. Dr hab. n. med. Mirosława Wielgosia oraz Dr hab. n. med. Przemysława Kosińskiego, pragnę wyrazić moje głębokie uznanie dla poziomu merytorycznego prezentowanego materiału. Ekspozycja tematów, takich jak diagnostyka ultrasonograficzna w różnych trymestrach ciąży czy badania biochemiczne, odznacza się nadzwyczajną precyzją i głębią. Szczególnie doceniam kompleksowe podejście do badań inwazyjnych, w tym amniopunkcji i biopsji kosmówkowej. Ten kurs stanowi znaczący wkład w rozwój edukacji medycznej w dziedzinie diagnostyki prenatalnej i jest nieocenionym źródłem wiedzy dla specjalistów oraz studentów medycyny."
Poprzedni
Następny

DOSTĘP

Jednorazowy

30 dniowy dostęp
990 
  • Prosty i szybki dostęp do platformy
  • Treść w formie vadamecum
  • Możliwość uzyskania punktów edukacyjnych

Subskrypcja

6 miesięczny dostęp do wybranych kursów platformy Timedu
2100 zł
  • Jedna płatność = półroczny dostęp do trzech wybranych e-learningów​​
  • Oszczędność - koszt miesięczny wynosi jedynie 350 zł!
  • Możliwość uzyskania do 80 punktów PTGiP
Popularne

Program kursu

Rozwiń wszystko
Zawartość lekcji
0% Ukończono 0/1 etapów
Zawartość lekcji
0% Ukończono 0/1 etapów
Zawartość lekcji
0% Ukończono 0/1 etapów

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Miło, że z nami byłaś/eś