TIMEDU_logo_podstawowe_RGB__
Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
9 536,00 zł

Wielopoziomowy hybrydowy kurs ultrasonograficzny - KFS

WYKŁADOWCY

Dr n. med. Jakub Piotrkowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2021 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy dotyczącej możliwości wykorzystania ultrasonografii w ocenie płuc i serca oraz tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Od czasu studiów jest związany z ultrasonografią. Od początku pracy zawodowej wykonuje badania w pracowni ultrasonograficznej Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Europejskiej Federacji Towarzystw Ultrasonograficznych (EFSUMB) oraz wykładowcą na konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu ultrasonografii w Polsce i Europie. Współpracował przy tworzeniu rekomendacji dotyczących badań ultrasonograficznych.

Godziny e-learningu
0
Certyfikat ukończenia kursu
0

FAQ

Kurs diagnostyki prenatalnej na Timedu.pl jest dostępny w formie e-learningu, co oznacza, że uczestnicy mają elastyczność w dostępie do materiałów. Możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie, z dowolnego miejsca.

Tak, po pomyślnym ukończeniu kursu diagnostyki prenatalnej na Timedu.pl otrzymasz certyfikat ukończenia, potwierdzający zdobytą wiedzę. Certyfikat ten może być ważnym atutem w rozwoju zawodowym.

Rozwiązaniem przykładowego problemu technicznego jest m.in. rozwinięcie spisu treści na dole strony i manualne wybranie lekcji, a następnie poinformowanie Timedu o występującym problemie. W przypadku bardziej zaawansowanych problemów technicznych, zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Zespół techniczny jest gotów pomóc w rozwiązaniu wszelkich trudności, aby zapewnić płynność korzystania z kursu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Miło, że z nami byłaś/eś